Володимир Доманський: «Нехай мою роботу оцінять люди!»

В нашій країні чи не кожен громадянин вже хоч трохи політик. Адже, саме політичне життя народних обранців знаходиться під пильним оком виборців. І скільки б розчарувань не завдавали депутати тим, хто ввірив їм свій голос, йдучи в черговий раз до виборчої дільниці, покладаємо невтомну надію на прізвища у бюлетені.
То яким же повинен бути він – депутат, на думку звичайного українця?
Перш за все, він повинен вміти слухати людей, з розумінням ставитися до їхніх турбот і потреб, а головне – мати бажання та докласти усіх зусиль для їхнього вирішення.
Наша розмова відбулася з депутатом Черкаської обласної ради, головою постійної комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту Володимиром Доманським.
Володимире Миколайовичу, а на Ваше переконання – яким повинен бути депутат?

У народі говорять: головне у житті – це встигнути зробити якнайбільше добра для людей. І цією істиною керуюся як в житті, так і в роботі.
3 моменту обрання Вас депутатом, Ви дотримуєтеся досить активної позиції – переймаєтеся життям округу, берете активну участь у життєдіяльності області, небайдужий до доленосних питань країни.
Живу за простим принципом, вихованим батьками, – відповідальність починається з мене! Тому я роблю все, щоб мій край процвітав, допомагаю тим, хто цього потребує. Вдячний всім землякам, які допомагають працювати заради розвитку рідного краю, благополуччя та підвищення рівня життя кожного його громадянина. Радий, що з моменту обрання депутатом ми маємо чимало приємних результатів нашої співпраці і не менше – добрих планів на майбутнє.
На чому найбільше акцентуєте увагу? Напевно, у Вас є напрямок діяльності, який особливо болить!
Я переконаний, що щасливе майбутнє нації за здоровою, інтелектуально та фізично розвиненою, допитливою молоддю. Тому, звичайно, намагаюся всіляко сприяти розвитку й підтримці молодіжних спортивних організацій, проведенню заходів, спрямованих на забезпечення пропаганди здорового способу життя. Наше головне завдання – зацікавити молодь, показати їм гарний приклад. А як ми можемо наставити, так би мовити, підростаюче покоління на істинний шлях, коли у нас самих не горітимуть очі? Тому вже своєю присутністю на всіх спортивних заходах прагну розпалити вогник бажання у молоді до систематичних занять фізкультурою і спортом та максимально залучити до участі у нових молодіжних проектах. 3апрошую на олімпійські уроки представників Відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області. Там відомі спортсмени нашого краю діляться власним досвідом, розповідають свої історії досягнення успіхів і перемог.
Ви очолюєте депутатську комісію з доволі широким колом діяльності. Тут вам і освіта, і спорт, і наука з культурою…
Всебічне формування молоді! До речі, похвалюся нашими стипендіатами, які отримали обласні персональні стипендій. Це студентка Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського Софія Дуженко, студент Канівського коледжу культури і мистецтв Уманського педагогічного університету ім. П.Тичини Микола Довгий та студентка Уманського обласного музичного училища ім. П.Д. Демуцького Зоя Кривенко. Вони – наше мистецьке майбутнє, надбання національної культури, гордість нашого краю. Знаєте, скільки у нас талановитих людей! До якого села не приїдеш – скрізь свої колективи, гуртки, ансамблі. І не просто любителі, а справжні артисти. Слухаєш їхньої пісні, дивишся в очі, сповнені любові та натхнення, і на душі стає добре. Адже, правильно кажуть, що нашому народові допомогла вистояти творчість. І, звичайно, відразу запитуєш, що потрібно для того, щоб вогник цей не згас. Так, придбали плахти для ансамблю Байбузівського будинку культури, а для дитячого ансамблю будинку культури с. Мошни – сценічні костюми.
Володимире Миколайовичу, Ви говорите про проблеми кожного села так, ніби кожного дня буваєте там.
Ефективна робота – це робота згуртованої команди. Я вдячний сільським головам свого округу за їхнє небайдуже ставлення та відповідальне виконання своїх обов’язків. 3 кожним із них я на постійному зв’язку, адже успіх вирішення будь-якої проблеми залежить, перш за все, від оперативності. Особливо в умовах реформи місцевого самоврядування. Наше завдання – допомогти кожній громаді створити гарні, сучасні умови життя. Щось підказати, наставити, допомогти.
Я заприсягнувся служити своїм виборцям і кожного дня нагадую собі, що я – уособлення надії на краще майбутнє.