Вишивала я узори і життя своє

1„Звичаї народу – це ті прикмети, по яких розпізнають народ не тільки в сучасному, а і в його історичному минулому… Звичаї, а також мова – це ті найміцніші елементи, що об’єднують окремих людей в один народ, в одну націю”.
Вишивка – один з давніх і найбільш розповсюджених видів народного мистецтва. Вона виникла дуже давно і передавалася від покоління до покоління. Безліч майстринь в різних куточках України творюють геніальні витвори мистецтва, які дивують всіх донині. Наш край також багатий людьми, чиї руки за допомогою голки й нитки створюють неповторні витвори декоративно-ужиткового мистецтва.

Вишивки майстринь, які безмежно закохані у вишивку, Миколенко Євдокії Миколаївни, Панченко Тетяни Іванівни, Івченко Тетяни Василівни, Бойко Тетяни Анатоліївни, Чмих Любові Іванівни, Сотнікової Любові Василівни були розміщені в сільському Будинку культури на конкурсі – виставці робіт майстринь-вишивальниць села Кумейки. Крім рушників, майстрині вишивають ікони, портрети, пейзажі, скатертини та серветки. Весільні пари стають на весільні рушники, створені руками вишивальниць.
По закінченню учасників виставки нагородили подяками за вагомий вклад у розвиток української спадщини, збереження традицій національної вишивки.