Переглядів: 102

Урочисті заходи до дня перемоги над нацизмом

139 травня о 10 годині перед Пам’ятником загиблим односельцям в селі Кумейки відбувся урочистий мітинг з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Ветеранів війни та усіх присутніх на урочистостях привітали сільський голова Віра Іващено, голова ветеранської організації Іван Постіл, учасник бойових дій в Афганістані та учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Геннадій Федотов.
Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. У пам’яті назавжди залишаться святі імена загиблих у роки війни кумейківчан, які прозвучали над селом зі сторінок трагічної «Книги пам’яті».
Усі присутні об’єдналися у священній хвилині мовчання, покладанні барвистих квітів та вінків, що символізували пам’ять та глибоку повагу тим, хто віддав своє життя захищаючи свою землю, Батьківщину та людей у роки  Другої Світової.


Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які захистили нас в 20-му сторіччі, добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час, всіх, хто загинув у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю.
Щира подяка та низький уклін вам, шановні ветерани!

14 15